עשה ואל תעשה עם תמונות במדיה החברתית

עשה ואל תעשה עם תמונות במדיה החברתית

תמונה שווה אלף לייקים, או לפחות יותר לייקים מאשר פוסט בלי תמונה. מחקרים רבים הראו ששילוב תמונת פרופיל הוא חיוני לגיוס יותר ביקורים בדף, וההודעות גלויות יותר כשיש תמונה במדיות החברתיות.

אתה יכול להשקיע מאמץ רב בקידום המותג שלך על-יד צורה חזותית של הכותרת המושלמת ובחירת צילום ופרופיל ללא דופי, כדי להגיע לפוטנציאל מעורבות חזותי מלא בתמונות במדיה החברתיות שלך, בפרופיל תמונות, תמונות כיסוי, והודעות תמונה.

תמונות פרופיל

פרופיל תמונות עבור מותגים? “קל”, אתה אומר, “רק לשים את הלוגו במקומו,” נכון? לא ממש. בעוד המנהג הנפוץ ביותר הוא להציב את הלוגו ב”נקודת הכח” (בפינה השמאלית העליונה של הדף ברוב הרשתות החברתיות), אין זה עדיין תירוץ להישאר שאננים עם המרכיב החשוב ביותר של פרופיל המדיה החברתי שלך.

האם המותג שלך תומך בהם כרגע אירוע גדול? האם יש לך מסע פרסום לקידום שאתה רוצה לשתף את הקהל שלך? הפוך אותו לחלק מתמונת הפרופיל שלך: זה יכול להיות כלול לצד הלוגו, בשכבות רקע, או שבאופן זמני יחליף את הלוגו. אם אתה בוחר באסטרטגיה השנייה, הקפד להישאר עם מותג ועם ערכת צבעים או אלמנט חזותי לזיהוי, כדי להזכיר ללקוח מי הבעלים של ההודעה.

אל תתנו לתמונת הפרופיל שלכם להיות מעופשת

יש להציג את מגוון הנוכחות של המותג שלך במדיה החברתיים על ידי שימוש בתמונות האלה כתמונות פרופיל לסירוגין. צריך להגדיר תקופת זמן עקבית לתמונה מסוימת, זאת שבאור הזרקורים, וברגע שתאריך תפוגתה יגיע, להחליף אותה עם אחרת. דבר זה מבליט את הדברים המעניינים מבלי לבלבל את האוהדים שלך.

אל תפתיע את העוקבים שלך

משתמשי מדיה חברתית אוהבים להיות משועשעים, ומה הדרך הטובה ביותר לגרום ללקוחות לזכור את המותג שלך ולא על ידי מה שהופך אותם לצחוק? מותגים רבים החליפו בהצלחה את תמונת החתימה שלהם עם משהו שאינו קשור במבט ראשון, לשמחתם הרבה של האוהדים שלהם. ברור, זה צריך להיעשות במידה מסוימת של זהירות, והוא טוב יותר בשילוב עם הקמפיינים המתמשכים.

תמונות Cover

עם יותר רשתות חברתיות הבאות כדוגמת  פייסבוק, כדי להשלים את תמונת הפרופיל עם תמונה שער, חשוב לא לפספס את ההזדמנות הזאת כדי להעסיק את הקהל שלך מבחינה ויזואלית.

אל תגלו את ממדי תמונת השער הנכון

בין אם זה תמונה לפייסבוק, טוויטר, Google +, או פרופיל LinkedIn  , התמונה  היפה ביותר תהיה בממדים של מלבן צר (הגובה, כשליש מהרוחב). אם אתה חושב להשתמש בעיצוב מותאם אישית, עיצוב את התמונה לממדים המדויקים יקבע על ידי כל רשת חברתית. אם אתה רוצה להשתמש בתמונה (repurpose אחד מחשבון Instagram של המותג שלך, לדוגמה), צריך לוודא שלא בוצעה טעות בעיצוב כגון: חיתוך פגום, שיבוט רע של התמונה, או שימוש בגרסת רזולוציה נמוכה.

לא להציף את תמונת השער שלך עם טקסט

אם אתה רוצה להשתמש בתמונת הכיסוי שלך כדי לסייע בשיווק תוכן, יש  לעשות זאת על ידי קישורי הטבעה, פרסום קמפיינים מתמשכים, ועידוד המשתמשים ללחיצת כפתורים על ידי ציור חצים לכפתורים המתאימים. אין להשתמש בתמונת העטיפה כתוספת שטח לטקסט. תיאור זה אינו צירוף מקרים, כי 20% מכלל הטקסט של פייסבוק משמשים לכיסוי תמונות, כמו גם, אם אתה מסתכן בהברחת הקהל שלך משם עוד בטרם שהם אפילו יגיעו לכמות הגדולה של התוכן שלך .

עצב את תמונת השער שלך כדי להתאים לשאר הדף שלך

בטח ראית כבר את משתמשי הפייסבוק או הטוויטר פרט שמקבלים 15 שניות התהילה שלהם באינטרנט על ידי עיצוב שילובים חכמים של תמונות כיסוי ופרופיל. למה לא לעשות את אותו הדבר עבור המותג שלך? תמונות כיסוי מצחיקות או יוצאות דופן עשויות להתבלט, ולהיטמע בזיכרונם של אנשים, ולכן זו הדרך הטובה ביותר לפרסם את המותג שלך באופן טבעי. בזמן שאתה מרכיב את התמונה, היזהר שלא לכסות את כל החלקים החיוניים של תמונת העטיפה עם תמונת הפרופיל, וליישר את תמונת האלמנטים בהתאם לדרך שהיא מוצגת בדף

הודעות תמונה ומודעות

אוקיי, אז עכשיו שאתה כבר משכת את תשומת הלב של הקהל שלך עם הפרופיל שלך ותמונות שער, הגיע זמן לספק את האיכות הגבוהה, מבחינה ויזואלית ותוכן מרתק שהם מצפים לקבל מהמותג שלך. הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להישאר בקנה אחד עם תוכן התמונה ופרסומות שתפרסם ברשת החברתית.

לבחור ערכת צבעים ולדבוק בו

אם המותג שלך הוא מעורב בהרבה מבצעי קידום ופרסום באינטרנט, אלמנטים חזותיים אטרקטיביים הם חיוניים לערב בו את הקהל שלך. על ידי בחירת לוח צבעים כדי להתאים את הלוגו שלך, אתה הורג שתי ציפורים במכה אחת: הפרופיל שלך יראה יותר אם ההודעות שלך תתאמנה לתמונת העטיפה והפרופיל; אתה יכול גם לנצל את תכונות בולטות של המותג שלך לקידומו. בנוסף, צוות העיצוב שלך יאהב אותך.

תוכן תמונות מדיה החברתית

אל תגזימו

עכשיו שאתה כבר משתמש פעמים רבות בתמונות כדי להעסיק קהל היעד שלך, אתה מסתכן בנסיגה. מודעות מקצועית נועדו, ונוטות מבחינה להיות ויזואלית מרתקות, ולשאת את המסר המדויק שאתה רוצה לשדר לקהל היעד שלך. דרך טובה להשיג חשיפה מאוזנת לתוכן המודעה היא רצף של המודעות שלך, ולהחליף את תוכן המודעה למסעות פרסום וקידום. לספר על-ידי המודעות לסיוע לקהל המדיה החברתית שלך ללמוד על המותג; מבצעי קידום לאפשר לקהל שלך לעסוק במותג ולחלוק את חוויותיהם בתמורה לעסקות גדולות. כולם מרוויחים!

אל תשתמש בקבצי GIF מונפשים

לאחרונה דיברו על מהו השימוש הטוב ביותר בקבצי GIF שיכול להוות יתרון עצום לנוכחות המדיה החברתית של המותג שלך. ההחלטה האחרונה של טוויטר תומכת בתמונות GIF, ושם יהיה זמן טוב לשילוב התוכן המונפש לדף שלך. יש להיזהר בתדירות ה-GIF, בפרסום שלך; קח דקה לצפייה בדף המותג שלך ותראה כמה הדף נראה עסוק. לשים יותר מדי תמונות אנימציה, ופרופיל שלך בסכנה, דבר אשר יכול לגרום להסחת דעת, בלשון המעטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *