יותר עוקבים ל Instagram

אם יש דבר אחד שגורם לכולם להיות מאושרים במדיה החברתית, זה מתחיל כשיש לך יותר ויותר עוקבים.

כשיצרת את  חשבון ה  Instagram. אתה מתחיל להתרגש על שיתוף תמונות או קטעי וידאו מדהימים שצילמת מזוויות הראיה שלך את המותג שלך (אם זה המותג האישי שלך, או של העסק שלך), ואתה מתלהב לקבל קצת אהבה ממשתמשי Instagram .

ובכן,  יש לי חדשות טובות. אנחנו נלך על

כמה דרכים פשוטות למדי כדי לקבל יותר עוקבים לחשבון ה Instagram  שלך.

# 1: יש לי נושא / מותג

לרבים בעלי חשבונות Instagram מוצלחים יש נושא / עיצוב מסוים בכל כל אחת מהתמונות שלהם. שאל את עצמך, מה בדיוק הקטע שלי? זה יכול להיות אתה לגמרי מבוסס מיקום, או שאולי אתה במסעדה קטנה שרוצה להדגיש תפריט.

הדרכים להגדיל את התנועה באתר האינטרנט שלך

לא משנה מה הקטע שלכם עשוי להיות, דבוק בה. העוקבים שלך רוצים לראות את העקביות, וסומכים על החשבון שלך להגשים את הציפיות שלהם. רק נחשוב, אם אתה מוביל באופנה, שהיית ככל הנראה נזרק מיד אם תראה תמונה של מאפין אוכמניות!

# 2: תוכן מדהים

המפתח להשגת יותר עוקבים ואוהבים ל Instagram הוא פרסום תוכן באמת מדהים. עוקבים חוזרים צריכים להיות בטוחים שאתה תהיה עקבי לפרסם תמונות באיכות גבוהה וכיתובים מעניינים. עם זאת, תן לקהל שלך מה שהוא רוצה לראות וזה לא אומר שאתה צריך לפרסם את אותו סוג תמונות שוב ושוב … בואו נהיה אמיתים, זה יכול להיות קצת משעמם. לעבור את הזוויות והנושאים שלך, תוך שמירה על נאמנות למותג שהוקם ב# 1.

 # 3:  ספר סיפור עם הכיתוב שלך

לאחר שצילמת תמונה מנצחת, ואתה מוכן לפרסם את התמונה, זה יכול להיות קל מאוד לפרסם ללא תוכן. אבל אל תיפול למלכודת זו! תוכן שילווה את התמונה הוא אלמנט חשוב מאוד במיתוג שלך ושל התמונה ושלך ברשת החברתית. לספר סיפור עם התוכן שלך נותן לעוקבים שלך קצת תובנה שלך כמומחה, עם ההקשר של התמונה. השילוב הטוב ביותר אם כי, הוא שיש תמונה מדהימה וכיתוב גדול ללכת יחד זה עם זה. צלם טוב  אומר לא רק סיפור עם התמונות המדהימות שלו, אלה נותן לקהל שלו מאחורי הקלעים סיפור שמשאיר אותם להיות במצב של רוצים לראות ולשמוע עוד.

startrail כוכבים ושביל החלב

# 4:  היצמד ללוח זמנים

חשוב שהעוקבים ידעו מתי לצפות לתמונה חדשה. כפי שדנו לפני, עקביות וקצב הוא המפתח. הרבה מזה יהיה מבוסס על כמה תוכן אתה צריך לפרסם. אם אתה מוצא את עצמך שוחה בתמונות יפות ומתחיל לפרסם מדי יום, אתה צריך לשמור את זה על ידי פרסום תמונה לכל יום. הגדרת לוח שנה לתוכן חשבון ה Instagram תעשה פלאות לשמירה על דברים מאורגנים, וזה באמת יכול לעשות את הבדל עצום לעוקבים שלך.

הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לעדכן את החשבון שלך פעם ביום או פעם בשבוע, ולאחר מכן להיעלם לשבועות.

# 5:  תהיה מעורב עם עוקבים שלך

העוקבים שלך רוצים לדעת שיש אדם אמיתי, חי מאחורי התמונות מדהימות. ואיזו היה הדרך הטובה ביותר כדי להראות להם שאתה לא רובוט של  Instagram מאשר על ידי הושטת יד מרתקת. זוהי דרך מצוינת לתת להם לדעת שאתה מעריך את הערותיהם ואוהבם.

מה דעתך על בדיקה כמה מהחשבונות של העוקבים שלך, כמו גם, תראה שיתוף והאהבה על ידי קליק אהבה לכל צילום שתופס את העין שלך? זה לא אומר שהולך להיות כאן משהו כמו דואר זבל לחשבונות של העוקבים שלך, אבל בניית מערכת יחסים על ידי הכרה בכישרונם ונוכחות ב Instagram בתמורה להערכתם של התמונות שלך.

צילום באינפראה אדום בפארק הירקון

# 6: Hashtags … אבל hashtags לא יותר מדי

בזמן האחרון, hashtags כבר ניראה כאחד הכלים הטובים ביותר כדי לעזור לך לקבל יותר צפיות בפוסט שלך. למרות שזה דרך מצוינת שיראה את התוכן שלך על ידי משתמשים שאינם באים לחשבון שלך, זה לא תמיד האסטרטגיה הטובה ביותר להשגת עוקבים נאמנים יותר. באמצעות hashtags הרחב כגון #love או #dog לא תקבל חשיפה כמו שהיית מקווה, כי תמונות אלה נקברות במהירות על ידי יותר תמונות האחרונות ממשתמשים אחרים. באמצעים ייחודים יותר. hashtags ממוקד (#dogsofinstagram) שמדברים על נושא של החשבון שלך יעשה הרבה יותר טוב מאשר באמצעות נושא רחב יותר. השימוש ב hashtags  הוא דרך מצוינת להגיע לזרים, הם צריכים להיות רלוונטיים לתוכן שאתה שולח. באמצעות יותר מדי hashtags אולי אתה נראה כמו שאתה רק מנסה יותר מדי קשה. מצא את האיזון המושלם על ידי שימוש בשתיים או שלושה hashtags שמגדיר מה התמונה שלך מנסה להעביר.

# 7:  hashtags  של מותג שלך: 

hashtags  הממותג הופך דבר גדול על Instagram . מותגים רבים יצרו מינוף ל hashtags ממותג לעסוק בנושא רלוונטי לקהל היעד שלהם. מותגים מעודדים את הקהילה שלהם לתייג תמונות שלהם עם hashtag , אם המוצר בהשתתפות או לא. על ידי יצירת hashtag ממותג, אתה יכול ליצור נאמנות למותג רציני בינך ובין הקהילה שלך. המותג שלך ירוויח על ידי הגדלת החשיפה שלך ללקוחות חדשים, והלקוחות שלך ייהנו מהאהבה שהם רואים מאירוסי המותג שלך. זוהי דרך מצוינת להניע את קהילת Instagram לעסוק עם במותג שלך, ולהציג את חלק מהתוכן לגולשים בדף של המותג שלך.

אחסון והקמת אתר אינטרנט וורדפרס

 # 8: השתמש בכלי של סייר התמונות

באמצעות כלי סייר תמונת תפתח לתמונות חדשות ומרגשות שאתה כנראה לא הייתה מוצא בעצמך. על ידי מעקב במשתמשים שנמצאים מחוץ לחשבון שלך (באמצעות אוהב והערות), אתה מקבל רמה חדשה לגמרי של נראות לחשבון שלך!

רוצה לקבל את התמונות שלך על גבי הסייר של Instagram? ישנם שני גורמים שיכולים להשפיע על הסיכויים שלך: כמות של העקובים וכמה אוהבים יש לתמונה ולהערות תוכן, ואת משך הזמן שנדרש כדי להשיג עוקבים אחרי שהתמונה פורסמה לראשונה.

קבל אוהב ועוקבים על Instagram –

כאשר אתה באופן פעיל מהגיב ומשיב לעוקבים שלך, אתה יוצר שיחה מרתקת, שיעזרו להגדיל את כמות התגובות לתמונה שלך. חיזוק חיובי זה לבד אומר שיש לך סיכוי גבוה יותר כשתמונה שלך משתתפת בדף הסייר.

סייר אינסטגרם

מאמר נוסף על # Hashtags

אינסטגרם aronco

לקבלת עדכוניים למייל, הכנס כתובת מייל:

איך פייסבוק בוחר תמונה ממוזערת לפוסט מהאתר שלי

איך פייסבוק בוחר תמונה ממוזערת לפוסט מהאתר שלי

תגיד לי איך פייסבוק בוחר תמונה ממוזערת לקישור של האתר שלי.

זה די מגניב כי בכל פעם שאתה כותב על ציר הזמן שלך (או של מישהו אחר) בפייסבוק, פייסבוק יוצא ומביא (בדרך כלל) תמונה ממוזערת מתאימה לשימוש  בפוסט שלך, וגם מבחינה ויזואלית מזהה את האתר.

 הדרך להגדיר את התמונה שתופיע ברשתות החברתיות היא פשוט להגדיר תמונה בקובץ header.php בתבנית הפעילה. וזו שורת הקוד שיש לשלב בקובץ

 

<meta property=”og:image” content=”https://שם התמונה.jpg” />

בהצלחה

אין לי מספיק זמן כדי לנהל מדיה חברתית

אין לי מספיק זמן כדי לנהל מדיה חברתית

בשנים האחרונות, המדיה החברתית התפתחה ככלי שיווקי רב עוצמה. המדיה החברתית ממשיכה להיות חלק בלתי נפרד מאסטרטגיות שיווק בתעשיות שונות, אבל היות והיא עדיין חדשה יחסית, עקומת הלמידה תלולה. מדיה חברתית ושיווק במדיה החברתית מתפתחים, והידע על השדה נרכש על ידי אנשי מקצוע השיווק במידה רבה באמצעות ניסוי וטעייה.

אנו מבינים שזה יכול להיות מדהים, מתסכל ומבלבל לעתים קרובות כדי לנווט בעולם של ניהול מדיה חברתית, ואנחנו יודעים שיש כמות גדולה של אתגרי מדיה חברתיים לעסקים קטנים שעליהם להתמודד עמהם מדי יום. כדי לעזור לך, יש לשים לב לרשימה של אתגרי המדיה חברתית, יחד עם דרכים להתגבר על אתגרים אלה.

אתגרי מדיה חברתיות ואיך להפוך אותם להזדמנויות עסקיות.

  • אין לי מספיק זמן כדי לנהל מדיה חברתית
  • מתי הזמן הטוב ביותר לציוץ?
  • איך אני יוצר תכנית שיווקית במדיה החברתית עבור העסק שלי?
  • מהו עיסוק במדיה חברתי? ואיך אני יודע אם אני עושה זאת נכון?
  • האם אני צריך להוציא כסף על מודעות בפייסבוק ובטוויטר?
  • האם אני זקוק למיקור חוץ לניהול המדיה החברתית שלי?
  • יש רשתות חברתיות רבות ואיך אני יודע באיזה מהם להשתמש?

אתגר המס ‘1: אין לי מספיק זמן כדי לנהל מדיה חברתית

ניהול מדיה חברתית לא חייב לגזול זמן רב מדי. ישנן דרכים רבות לנהל ביעילות את מה שאתה עושה בחברתי. ברגע שתבסס לך את השיטות האלה, הזמן הדרוש בדרך כלל לניהול מדיה חברתית יוכל לשמש אותך ביתר יעילות להקשיב ללקוחות שלך ולעבוד על היבטים אחרים של העסק שלך.

טיפ # 1: תכנן קדימה והשתמש בתזמון

בעת תכנון וביצוע אסטרטגית המדיה החברתית שלך, חסוך זמן על ידי תזמון תוכן שתוכנן מראש. (בוורדפרס אפשר לתזמן פוסטים לפרסום בתאריך קבוע מראש) זה לא רק עוזר לבנות קהל, זה גם מונע ממך להציף את ההזנה של החסיד שלך עם מספיק מידע רב מדי או עם פחות מדי. תזמון עוזר לך לשמור על זרימה קבועה של תוכן המתפרסם במהלך היום. יתרון נוסף לתזמון הודעותיך הוא שאתה עדיין יכול להמשיך ולחלוק חדשות, עדכונים, ותוכן, במקרה שאתה עסוק או מחוץ למשרד.

טיפ # 2 תזמון קבוע לפרסום.

 ולדוגמא: תזמון פוסטים בוורדפרס לפרסום ביום ושעה מדויקים, בזמן האופטימלי להגעה לקהלך ולהודעותיך

אתגר מס’ 2: מתי הוא הזמן הטוב ביותר לציוץ?

ידע על הזמן הטוב ביותר לציוץ מאפשר לך להגדיל את טווח הציוצים שלך ולהגדיל את המעורבות. כדי לגלות את הזמן הטוב ביותר לציוץ, הכרת ההתנהגות של המדיה החברתית קהל היעד שלך תעזור.

טיפ # 1: ענייני המיקום הגיאוגרפיים שלך

כאשר תגלה את הזמן הטוב ביותר לציוץ, לוודא שאתה פועל גם במיקום הגיאוגרפי שלך וגם במיקום של הלקוחות שאליהם אתה מכוון. ציוץ בשעה 9 בבוקר זמן-ישראל, לא בהכרח משיג את אותן תוצאות אם בסיס הלקוחות שלך הוא בברזיל.

טיפ # 2: ודא שאתה עוסק במדיה החברתית

הידיעה מתי הזמן הטוב ביותר לציוץ בטוויטר מתחיל במגע במדיה חברתית. במילים אחרות, אם אתה לוקח את הזמן כדי לצייץ, קח את הזמן כדי לעסוק גם עם העוקבים שלך. תיזום שיחות, וספק ערכים לקהל היעד שלך על ידי משלוח טיפים ורשום מידע על השעות בהן הקהל שלך מגיב לרוב.

אתגר מס’ 3 : כיצד ליצור תכנית שיווק במדיה החברתית עבור העסק שלי?

אם אתה מנסה להקים את העסק שלך כדי שיצליח במדיה החברתית, הקמת תכנית שיווק במדיה החברתית היא חיונית.

טיפ # 1: הבהר מהם יעדי המדיה החברתית של העסק שלך

החלק החשוב ביותר של תכנית השיווק במדיה החברתית שלך הוא הגדרת מטרות ברורות. התחיל בהגדרת לפחות שלוש מטרות במדיה חברתית עבור העסק שלך. ודא שכל מטרה היא ספציפית, מציאותית ומדידה. הגדר מטרה ברורה.

טיפ # 2: ביקורת סטטוס מדיה החברתית הנוכחי שלך

לאחר שקבעת את המטרות שלך, ערוך חיפוש לשני דפי גושפנקא רשמית ולא מורשים המייצגים את החברה שלך. אלה נעים בין אתרי מעריצים, אתרים מזויפים המתחזים להיות החברה שלך, או באתרי המותג הרשמיים שלך. חשב כמה חסידים יש לך, כמה מבקרים הגיעו לאתרים ואם הכל מעודכן. הסר את כל דואר הזבל והתוכן הלא חשוב.

טיפ # 3: פתח את אסטרטגית התוכן שלך

שני הטיפים הקודמים צריכים עכשיו ליצור עבורך מסגרת לפיתוח אסטרטגית תוכן מקיפה לתכנית השיווק שלך. במסגרת אסטרטגית התוכן שלך, אתה צריך לכלול את סוג התוכן שאתה מתכוון לפרסם, באיזו תדירות אתה תפרסם אותו, מי קהל היעד שלך, מי ייצור את התוכן, וכיצד תוכל לקדם את התוכן.

טיפ # 4: השתמש Analytics כדי לעקוב אחר התקדמות

ברגע שתיושם תכנית השיווק במדיה החברתית שלך, יהיה הזמן לבדוק את המדדים המתאימים ולראות איך התוכן שלך מתפקד. לברר מתי האוהדים שלך נמצאים באינטרנט, כמה מהם רואים את ההודעות שלך, אלה ששיתפו או הגיבו, ומי הצופים בדפי האינטרנט שלך.

טיפ # 5: התאם את האסטרטגיה שלך לפי הצורך

לאחר שניתחת את הקמפיין הנוכחי שלך, דאג לעשות את מה שעובד עבורך. שכתב את אסטרטגית התוכן שלך המבוססת על הניתוח שלך כדי לשקף את התובנה החדשה שלך. יהיה עליך לשמור על פיתוח האסטרטגיה והתוכן שלך, ולהשתמש בניתוח כדי להדריך את הצעדים הבאים שלך לאורך כל קמפיין המדיה החברתית שלך.

אתגר מס ‘4:  איך ההשתלבות שלך במדיה החברתית? איך תדע אם אתה עושה את זה נכון?

אנשים נוטים יותר להמליץ על עסק שעוסק איתם במדיה החברתית בהשוואה לחברה שאין לה נוכחות במדיה חברתית. עם זאת, חברות רבות מתעלמות מהשתלבות  במדיה החברתית הראויה ומחמיצות הזדמנויות עסקיות גדולות.

טיפ # 1: פעולות מנע בהשתלבותך במדיה החברתית יכולות להגיע רחוק

לקדם את השתלבותך צעד אחד קדימה, עליך להיות יוזם, קשוב ומגיב. אין לתת שאינטראקציה עם הקהל שלך תהיה חוויה פסיבית. עליך להגיע לקהל היעד שלך, במקום שתחכה להם שיגיעו אליך. מצא את מי שהזכיר את העסק שלך ותודה להם על הזמן שלהם; גם אתה יכול להציע להם את דעתך על חדשות בתעשייה, כמו גם לתת טיפים או הצעות מיוחדות.

טיפ # 2: הכללת ניטור המדיה החברתית באסטרטגית המדיה החברתית שלך

ניטור מדיה חברתית, הידוע גם כהאזנה חברתית, כרוך בניטור, מה אנשים אומרים במדיה החברתית על העסק שלך ואת הנושאים שמשפיעים עליו. נראה על ידינו כאחד מההחמצות הגדולות ביותר לעסקים כיום, הקשבה חברתית מאפשרת לך לזהות לא רק הזדמנויות כפי שהם קורות, אלא גם לקבל תובנות רבות ערך המשפיעות על הלקוחות, מתחרים, ועל התעשייה שלך. ההאזנה חברתית יעילה תעזור לך לבנות קשרים חזקים עם הלקוחות שלך, לשמור אותך צעד אחד לפני המתחרים שלך, כמו גם לתת לך תובנה על איך ההשתלבות במדיה החברתית שלך מתפקדת.

טיפ # 3: שמור על אלה העוקבים אחריך ועל לקוחות באמצעות השתלבות במדיה

כל עוד אתה משתף תוכן שהוא בעל ערך, העסק שלך ימשוך עוקבים חדשים במדיה החברתית. הקסם, אם כן, הוא בשימור. הזנחה בשמירה על חסידים קיימים היא גם הזדמנות שהוחמצה. זה פשוט – ככל שהמאמץ שאתה מכניס בהשתלבות במדיה החברתית שלך, כך יותר יתוגמל העסק שלך. קח את הזמן כדי להגיע לעוקבים הקיימים שלך. להודות להם על הקשבה ולהבטיח שאם יש להם שאלות, אתה תענה להם באופן מידי.

אתגר מס ‘5: האם עלי להוציא כסף על מודעות בפייסבוק ובטוויטר?

פייסבוק וטוויטר הפכו יעדים יומיים למיליוני צרכנים. כתוצאה מכך, עסקים מנצלים זאת והחלו להשיק מסעות פרסום בשתי הפלטפורמות. הפרסום במדיה החברתית הוא די חדש, זה יכול להיות תהליך מורכב שדורש תכנון, בדיקה, ומדידה אפקטיביות. להלן כמה טיפים שיעזרו לך לנווט מודעות גם בפייסבוק וגם בטוויטר.

הפעולות היעילות ביותר בפרסום בפייסבוק

רונקל בפייסבוק

קבע מהם היעדים שלך לפני שאתה מתחיל

בדומה למטרת הגדרה לתכנית השיווק במדיה החברתית שלך, יש לקבוע את המטרות שלך לפני שאתה מתחיל את מסע הפרסום שלך.

היה פרטני עם קהל המטרה שלך

האופי של מודעות פייסבוק מאפשר לך למקד אנשים ספציפיים שאתה מחשיב שהם בעלי איכות מובילה. הפייסבוק גם ישתמש ברשימת הדוא”ל שלך כדי למצוא אנשים שהם מחשיבים כלקוחות סבירים. ולכן זה יעזור לי להודיע את ההודעות שלך, כך שתוכל להתאים את התוכן שלך באופן ספציפי לקבוצה של אנשים.

שנה את מיקום המודעות שלך באופן קבוע

מנע התעייפות ממודעות אצל הלקוחות שלך. שנה את מיקומן באופן קבוע כל 3 עד 5 ימים. זה יעזור לך לשמור את התוכן טרי ומרתק, וימנע מאנשים להשתעמם מהמודעות שלך.

הפעולות היעילות ביותר בפרסום בטוויטר

רונקל בטוויטר

ראשית, בחן את התוכן שלך באופן אורגני

זה פשוט: אם יש לך מודעות עם תוכן גדול, הם יגרמו לטונות של אנשים ללחוץ על הציוץ שלך, והמודעות תיהפכנה לזולות יותר. במונחים מורכבים יותר, “טוויטר מתגמל מפרסמים המייצרים תוכן משכנע על ידי הפחתת העלות שלהם בהשתלבות על לחץ באמצעות שיעור הציוץ.”

להבין מהם הבדלי ציוץ, ולדעת מתי להשתמש בתגי קישור (#).

תלוי מה אתה מנסה להשיג עם מודעות בטוויטר, תגי הקישור(#) עשויים להוות הבדל עצום בשיעור התגובה שאתה מחפש. לדוגמא, אם אתה מחפש תשובה או המרות ישירות, לא משתמשים בתגי קישור (#).

רענן ציוציך

בדומה למודעות פייסבוק, את מודעות הטוויטר יש לרענן מדי 2-3 ימים. מלבד מניעת עייפות מהמודעות לקהל היעד שלך, טוויטר אמור יהיה לסגור את המודעות שלך לאחר פרק זמן מוגדר כדי לנסות ולמנוע מהתוכן להסתאב.

לא “לקידום באופן אוטומטי “

אל תניח שכל תוכן שאתה מפרסם הוא פרסום אפקטיבי. במקום זאת, יש למדוד איזה ציוצים יוצרים יותר תהודה אצל הקהל שלך והמודעות שלך כמבוסס על תצפיותיך אלה.

קריאה נוספת: לצלילה גרעינית למודעות פייסבוק וטוויטר, לקרוא את הפוסט בבלוג ronkal.co.il.

אתגר מס ‘6: האם עלי לפנות למיקור חוץ בניהול המדיה החברתית שלי?

את ההחלטה לנהל מדיה חברתית פנימית או למסור את העבודה הזו למיקור חוץ, יש לשקול בזהירות. המדיה החברתית במהותה מעצבת איך החברה שלך מתקבלת, יש כמה פרטים שיש לשקול לפני קבלת החלטה כזו עבור החברה שלך. במקום עצות בסעיף זה, יש לנו התוויות לגבי היתרונות והחסרונות לניהול המדיה החברתית שלך הקשורים במיקור חוץ.

חסרונות

1) איבוד האותנטיות

אם תחליט לבצע מיקור חוץ בניהול המדיה החברתית שלך, העסק שלך יהיה בסיכון של אובדן האותנטיות שבנית פעם. קול אותנטי, טון וסגנון אינם דברים שקל לשכפל.

2) שיעור תגובה איטי יותר

מיקור חוץ גם יוצר חומה בינך ובין הקהל שלך. בעבר, היה ללקוחות שלך קו ישיר לעסק שלך באם משהו היה לא בסדר. עכשיו, אם הם עמך בקשר החברתי, הם צריכים לעבור דרך הסוכנות או היועץ שלך על מנת לקבל את עזרתך בטיפול בבעיה שלהם.

3) שכבה נוספת של מורכבות

לעתים קרובות, שמירה על דברים בצורה פשוטה היא הדרך הטובה ביותר לשמור על השליטה במאמצי השיווק שלך. ניהול המדיה החברתית שלך במיקור חוץ, מוסיפה חיץ בינך לבין החשבונות החברתיים שלך, ומונעת ממך לבצע תכנית שיווק זריזה.

יתרונות

1) יותר זמן לעסק שלך

היתרון הבולט ביותר של ניהול מדיה החברתי שלך במיקור חוץ הוא הזמן שזה חוסך לך. דקות נוספות אלה יותירו לך זמן להתמקד בהיבטים אחרים של החברה שלך.

2) מומחיות בעלת ערך

אם את מיקור חוץ וניהול המדיה החברתית שלך תמסור לסוכנות או לשיווק מקצועי, הידע והמומחיות שהם מביאים לשולחן יכול להיות בעלת ערך.

3) זה עוזר לך בקנה מידה

אם אין לך את היכולת לנהל את המדיה החברתית שלך, מיקור החוץ מספק גישה מידית לכוח-אדם.

אתגר מס’ 7 : יש כל כך הרבה רשתות חברתיות בחוץ – איך אני יודע באיזה מהם להשתמש?

לדעת מהי המטרה של הרשתות החברתיות שברשותך מאפשר לך לדעת בדיוק מה לפרסם בכל אחת מהן. ולכן, להלן סקירה של הרשתות החברתיות העיקריות. ברגע שאתה מבין מה היא דמותו של מגרש המשחקים הזה, אתה יכול לבחור אל איזה רשתות ספציפיות אתה רוצה למקד את תשומת הלב שלך.

פייסבוק

לפייסבוק יש יותר מ- 1.3 מיליארד משתמשים. משתמשי פייסבוק מגיעים מכל מיני אזורים דמוגרפיים, ייתכן שימוש באמצעות הרשת הפופולרית לשיתוף תוכן עם המשפחה, החברים והעמיתים לעבודה שלהם. בפייסבוק יש גם מקום ספציפי לעסקים הנקרא דפים. דפי פייסבוק יכולים לעזור בייצור מודעות, בייצור מתח לקראת מסעות פרסום, ולהמשיך את השיחה עם הלקוחות שלך. ניתן גם להשתמש בדף הפייסבוק שלך כמרכז לקוחות. לעתים קרובות דפי פייסבוק גם משמשים כמוקד לשירות לקוחות או משוב-מוצר.

טוויטר

טוויטר היא רשת חברתית פתוחה עם מעל ל-232 מיליון משתמשים. אנשים משוחחים בהודעות קצרות (ציוצים) של 140 תווים או פחות. אם שיתוף חדשות חמות, פרסום עדכונים על החברה שלהם, או בעקבות סלבריטאים האהובים עליהם, אנשים משתמשים בטוויטר כדי להתחבר עם אנשים ומותגים. פרופילי טוויטר הם בדיוק שווים לכולם, כלומר אין דפים נפרדים לעסקים. תוך התחשבות בעצם העובדה שהגישה של הרשת למדיה החברתיים בכללותו היא קצרה, הפרופיל שלך בטוויטר צריך גם להיות כל הזמן ברור ופשוט. יש להשתמש בטוויטר כמקום שבו אתה יכול לבנות מערכות יחסים עם הקהל, לשתף את התוכן שלך וליצור קשרים מקצועיים. אל תשתמש בטוויטר כפלטפורמת מכירות; במקום זה, תחלוק את הסיפורים החשובים ולהשתמש בו כמקום שבו לקוחות יכולים להתחבר אליך ישירות.

ב- Google+

Google+ היא רשת חברתית הגדלה במהירות עם למעלה מ-300 מיליון משתמשים פעילים. רוב המשתמשים הם אנשי מקצוע צעירים, אבל זה משתנה ככל שיותר עסקים משתמשים בדפי Google+ כדרך לשווק המותג שלהם. בגלל שיש לפרופילי Google+ תפקיד בתוצאות החיפוש של גוגל את השם או את המותג שלך, חשוב לוודא שיש לחברה שלך נוכחות מוצקה ב- Google+. בדרך זו אתה יכול למנף את דפי Google+ כדי לשפר את יכולת הגילוי שלך ב- Google. כמו כן, ב- Google+ שהוא חלק ממשפחת Google, משתמשים בכלים שלהם אחרים כמו Google Hangouts כפורום צ’אט וידאו כדי להתחבר ישירות עם הלקוחות, עם עמיתים לעבודה, או עם הקשרים החדשים שלך.

LinkedIn

LinkedIn ידועה כרשת מקצועית, עם יותר מ -250 מיליון חברים. אנשי מקצוע בודדים משתמשים ב- LinkedIn לגידול הרשת שלהם ולבחינת הזדמנויות קריירה, ואילו מותגים ועסקים יכולים להרחיב את הנוכחות שלהם באינטרנט באמצעות דפי LinkedIn. אם לעסק יש דפי חברה ב- LinkedIn, הלקוחות שלך יכולים לעקוב אחריך ולהישאר מעודכן עם החדשות האחרונות, עדכוני המוצר ו/או שיטות העבודה המומלצת בתעשייה שלך. השתמש בדף LinkedIn כדי להתחבר עם הרשת המקוונת הגדולה ביותר של מחפשי עבודה, עובדים, לקוחות פוטנציאליים ושותפים. LinkedIn היא גם מקום מצוין לביסוסה של מומחיות התעשייה של המותג שלך.

Pinterest

עם יותר מ-70 מיליון משתמשים ויותר מ-2.5 מיליארדים צפיות בחודש, Pinterest מספק ערך משמעותי לעסקים המחפשים כלי פשוט שעוסק ביעילות הלקוחות. פלטפורמה ויזואלית ביותר, Pinterest מאפשרת לך לארגן את התמונות וקטעי הוידאו לאוספים חזותיים מותאמים אישית, הידועים כ-Pinboards. גם אתה יכול לגלוש דרך סיכות ציבוריות ולעקוב אחרי לוחות שנוצרו על ידי משתמשים אחרים. דרך יעילה אחת להשתמש ב- Pinterest, היא לארח תחרויות תוכן גולשים. לדוגמא, עם תחרויות תולה-תמונה, יוכלו העוקבים שלך להצמיד תמונות לראווה של שימושים יצירתיים של המוצרים שלך. זה יוצר לא רק קשר ישיר בינך לבין לקוחות ספציפיים, היא גם מעודדת אותם להתמקד בשימוש במוצר שלך.